Altın Led

Biz Kimiz

2006 yılında Muzaffer ALTINTAŞ tarafından temelleri atılan Altın LED, LED aydınlatma sektörüne farklı bir bakış açısı yaratmak için kuruldu. Kurulduğu günden bu güne kalite, dürüstlük ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen ALTIN LED, uzman kadrosu ile üretimden montaja kadar titiz bir çalışma yürütmektedir.

15 yıllık süreç içerisinde ALTIN LED iç ve dış mekân aydınlatma ürünlerinden, firmaların ana yüzü olan reklam ve tabela ürünlerine kadar geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet verebilen bir firma haline gelmiştir.

Ürünlerin farklı ve yaratıcı olmasının yanında kullanışlı ve uzun ömürlü olmasına her zaman azami özen gösteren firmamız , ürünleri geniş kalite kontrol ve test aşamalarından geçirmeden müşterilerine sunmamaktadır. %100 müşteri memnuniyetini temel ilke edinen ALTIN LED , satış sonrası hizmetleriyle de müşterilerinin her zaman yanında yer almaktadır.

Firmamızın temel hedefi LED teknolojisinin getirdiği düşük kullanım maliyeti ve uzun ömür gibi avantajlarının yanında , düşük ilk yatırım maliyetleri sunarak , LED teknolojisinin yaygınlaşmasını ve herkesin bu teknolojiden yararlanabilmesi için kaliteli ve yaratıcı çözümler sunmaktır.

15

YILDIR
brand

2006 yılında Muzaffer ALTINTAŞ tarafından temelleri atılan Altın LED, LED aydınlatma sektörüne farklı bir bak... Devamını Oku

Bize Ulaşın

Küçükbakkalköy Mahallesi Yanar Sokak No:5 Dükkan:4 , 34750 Ataşehir /İstanbul

info@altinledreklam.com 0530 490 75 62

E-Bülten

Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin
Abone Olun.